BAYRAMPAŞA VAİLLANT SERVİSİ

ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 602 04 04

Bayrampaşa vaillant servisi, İstanbul Bayrampaşa’nın tüm çevresinde daimi olarak hizmet veren, emin ve uzun senelerdir açık olan bir servistir. Servisimizde kombilerinizin rutin bakımları yapılırken arızaları ve ya küçük sorunları da kısa süre zarfında çözüme kavuşturulmaktadır.

Bayrampaşa vaillant servisi, daimi olarak kullandığınız kombilerin servi bakımlarını yapar iken arızalarını da uygun fiyat ile ve garantili bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede 1 yıl boyunca işçilik ve malzeme garantisi alarak tamir yaptırabilirsiniz. Tanımadığınız, güvenilir olmayan yerlere yaptırdığınız kombilerinizi de ilerleyen günlerde çok daha büyük ve maliyete yol açan arızalar olabilmektedir. Bu sebep ile servisimizde yaptırdığınız kombilerinizde en ufak bir sorun bile olsa hemen tekrardan gelip yapılabilmektedir. Kışın geldiği havaların soğuduğu bu günlerde kombileriniz ve petekleriniz gece gündüz demeden çalışmaya başladı bile. Arızalar ve ya ufak sorunlar sürekli çalışan kombilerde mutlaka görülecektir. En iyisi her sene arıza olmasa bile kombinize bakım yaptırmanızdır. Bayrampaşa vaillant servisi olarak biz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, güvenilir ve deneyimli bir kadro ile çalışan bir servis hizmeti vermekteyiz. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan 7 /24 servisimiz arayabilir ve randevu alarak kombinizi yaptırabilirsiniz. Eğer ki peteklerinizde de bir sorun yaşanıyor ise bu sorunları da servisimiz kısa sürede halledebilecektir. Yağmurlu günlerde soğuk günlerde sürekli olarak çalışan kombilerinizin her türlü servis bakımlarınızın deneyimli bir kadro tarafından yapılmasını istiyor iseniz, Bayrampaşa vaillant servisini arayarak randevu alabilirsiniz.

Bayrampaşa çevresinde ki tüm herksin arayabileceği bir servis olan servisimiz 7 /24 hizmet vermektedir. Bu sebep ile isterseniz gece olsun arayıp hemen servisimizden hizmet talep edebilirsiniz. Güler yüzlü ekibi ile sizlere hizmet veren ekibimiz ile yapılan tüm işlemlerinizde 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde hemen arayıp ücretsiz olarak hizmet alabileceksiniz. Kapınıza kadar gelen servisimiz ile istediğiniz saat istediğiniz kombi, petek sorununuz kolaylıkla çözümlenebilecektir. Bayrampaşa da oturanlar servisimiz ile irtibata geçerek servis hizmetimizden lütfen yararlanın.