FATİH VAİLLANT SERVİSİ

ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 602 04 04

Kışın geldiği şu günlerde tüm evlerde kombi kullanımı artmıştır. Kombi ısınmamızı sağlarken düzenli olarak da bakımlarının yapılması gereken bir cihazdır.

Fatih vaillant servisi, fatih tarafında oturan herkesin başvurabileceği ve kombilerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz bir servistir. Burada kombilerinizin düzenli bakımları yapılmakta ve sürekli olarak hizmet verilmektedir. Bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Düzenli olarak bakımı yapılmayan kombileriniz sizi en soğuk günlerde yarıda bırakabilir ve problem yaratabilir. Bu sebepten dolayı belirli aralıklar ile kombinize bakım yaptırmanız gerekmektedir. Fatih vaillant servisi bir telefon ile yanınızda olan, deneyimli eleman kadrosu ile işinde uzman bir servistir. Hem servisinizi hem de kombinizin bakımını yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile hizmet alabileceğiniz bu servis her aradığınız an yanınızda olabilecek ve size sınırsız hizmet verebilecektir. Fatih vaillant servisinde takılan tüm parçalar 1 yıl olarak garantili olarak takılmaktadır. Bu 1 yıl içinde herhangi bir sorun ile karşılaşır iseniz ücretsiz olarak parça değişimiz yapılabilmektedir. Düzenli aralıklar ile bakım yapıldığı zaman kombileriniz kış aylarında size bir sorun çıkaramayacak ve güvenle kullanmanızı sağlayacaktır. Fatih ve çevresine rahatlıkla hizmet veren servisimiz, deneyimli kadrosu ile 7/24 sizlerin taleplerini karşılamaya hazır bulunmaktadır. Hizmetin en iyi ve en bilinçli halini görmek istiyor iseniz mutlaka Fatih de bulunan servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Çalışmayan cihazlar, tıkanan yada bir parçası bozulan cihazlarınızı problem düzelmeden çalıştırmaya devam eder iseniz daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz. Neredeyse tüm kış boyunca gece gündüz çalışan bu makineler mutlaka ki bakım ve desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Fatih vaillant servisi, fatih ve çevresine 7/24 hizmet veren bir kombi servisidir. Servisimizden sürekli hizmet alabilirsiniz. Takılan parçalar ve işçilik 1 yıl boyunca garanti altında olmaktadır. Kış boyunca sürekli olarak durmadan çalışan kombilerimiz mutlaka ki kirleniyor, tıkanıyor yada bakım ihtiyacı duyuyordur. Bu sebep ile belirli aralıklar ile servis bakımını yaptırdığınız kombinizi çok daha uzun süre kullanma imkanınız bulunmaktadır. Kış ortasında soğukta kalmak istemiyor iseniz mutlaka servisimizi arayarak bakım hizmeti alınız.