GAZİOSMANPAŞA VAİLLANT SERVİSİ

ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 602 04 04

Gaziosmanpaşa vaillant servisi, İstanbul da Gaziosmanpaşa çevresinde sürekli olarak hizmet alabileceğiniz, güvenilir ve uzun yıllardan bu yana sizlerle olan bir servistir. Bu servis ile kombilerinizin teknik servis ve bakımlarını uygun fiyatlara yaptırabilir yâda petekleriniz ile ilgili olan tüm işlemleri yaptırabilirsiniz.

Kış geldi daha da havalar soğumadan önleminizi almanız gerekmektedir. Kombilerinize bozulmasa bile bakım yaptırmak ve bu sayede kışın sizi yarı yolda bırakmasını engellemiş olabilirsiniz. Deneyimli çalışan kadrosu ile her an yanınızda olabilen işçilikleri ve taktıkları tüm parçaları garantili olarak yapan bir servis olduğumuz için sürekli müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen servisimiz ile uygun fiyatlar ile hizmet alabilecek ve istediğiniz gün ve saatte ekibimizi çağırabileceksiniz. Kombi kış boyunca ısınmamızı sağlayan gece gündüz demeden sürekli çalışan bir cihazdır. Bu sebep ile belirli süreler ile bozulması normaldir. Bozulmasa dahi servis bakımlarını yaptırmamız halinde çok daha uzun süre cihazımızı kullanabilmek şansımız olacaktır. Kombilerimizi yanında peteklerinizin de bakım ve servis işlemleri servisimizi tarafından çok uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Siz de eğer ki evinizde kombi kullanıyor iseniz mutlaka servisimiz ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Uzman kadrosundan tam hizmet alacak ve üstüne çok büyük ücretler ödemediğiniz için de mutlu olacaksınız. Siz ve aileniz güvenilir bir şekilde bir sorun ile karşılaşmadan kış boyu ısınmak istiyor iseniz kışa başlamadan bozulmasa bile kombinize bakım yaptırmanız gerekmektedir. Böyle olduğu zaman daha büyük masraflara gerek kalmadan küçük sorunlar çözülebilecektir.

Gaziosmanpaşa vaillant servisi, kış günlerinizin en sevdiğiniz cihazı olan kombilerinizin servis bakımlarını uygun fiyat garantisi ile güler yüzlü ekibiyle yapmaktadır.7/24 hizmet alabileceğiniz servisimiz arayarak randevu alabilir hemen ekimizin evinize gelmesini sağlayabilirisiniz. Petekleriniz ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunu da servisimiz aracılığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Isınmayan ve ya su akıtan petekleriniz de çok kısa sürede yapılabilecektir. Servisimiz garantili olarak deneyimli bir kadro ile çalışmaktadır. Bu sayede son derece güvenilir bir hizmet vermektedir.