Kombi Bakımı

Vaillant marka kombilerinizin bakımını düzenli olarak yaptırıyor musunuz? Kombiler kış aylarında düzenli çalışması için yıl içerisinde en az iki defa bakım görmelidir. Düzenli kombi bakımı yapılmaması durumunda cihazlarda arızalar meydana gelebilir. Vaillant Kombi Bakımı konusunda firmamız uzun yıllardan bu yana profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Siz de profesyonel servis hizmeti almak istiyorsanız hemen bizleri arayın.

Kombi servisi konusunda en profesyonel ve kaliteli çözümleri sunan firmamızdan alacağınız hizmette orijinal yedek parça kullanımı ön plandadır. Kullandığımız yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Yedek parçalardan kaynaklı arızalarda ise servis ihtiyacınızı ücretsiz olarak karşılıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizin %100 memnun olarak firmamızdan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yönde çalışmalarımıza kaliteli bir şekilde devam etmeyiz. Vaillant marka kombinizin modeli fark etmeksizin bakımını bizlere yaptırabilirsiniz. Firmamızda uzman ekiplerimiz sürekli olarak eğitimlerden geçirilmekte ve size daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektir. Vaillant Kombi Bakımı konusunda emin ellerdesiniz. Kombi bakımı ve tamiri özenle yapılması gereken bir iştir ve profesyonellik ister. Firmamız çağrı merkezi çalışanlarından teknik servis ekibine kadar profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Profesyonel yaklaşımlar ise beraberinde kaliteli hizmeti getirmektedir. Kombileriniz konusunda kaliteli çözümler için siz de bizi arayın.

Ekonomik fiyatlar, hızlı hizmet ve kalite sadece bu adreste. Çağrı  merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizin talebinizin ardından kombi bakımınız gün içerisinde gerçekleşir. Vaillant Kombi Bakımı hizmetini yılda 2 defa periyodik olarak almanız sizin yararınıza olacaktır. Bize kombi bakımı yaptırdıktan sonra sizin bakım zamanını düşünmenize gerek de yoktur. Firma çalışanlarımız kombi bakımınızın zamanı geldiğinde size hatırlatacaktır. Sizin memnuniyetiniz için haftanın 7 günü çalışan firmamızı acil ihtiyaçlarınızda da arayabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz.