KÜÇÜKÇEKMECE VAİLLANT SERVİSİ

ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 602 04 04

Küçükçekmece vaillant servisi, kış aylarında sürekli olarak kullandığımız kombilerimizin düzenli olarak bakımlarının yapılması ve arızalarının giderilmesini sağlamak için hizmet veren bir kurumdur. Arızaların giderilmesi düzenli bakımların yapılmasını sağlamak amacı ile deneyimli kadrosu ile hizmet veren servisimiz 7/24 hizmetinizdedir.

İstanbul Küçükçekmece çevresinde oturan herkese sınırsız hizmet ile buluşturan servisimiz ile tanışmadıysanız tanışmalısınız. Kombilerinizin ufak arızalarını sorunlarını mutlaka önemsemeli ve yaptırmalısınız. Aksi takdirde size çok fazla maliyetlere yol açabilecek arızalar ortaya çıkabilecektir. Servisimiz işçilik ve malzemeleri garantili olarak takmaktadır. Bu sayede 1 sene boyunca tekrarlayan bir arıza olduğunda ücretsiz hizmet alabileceksiniz. Kışın soğuk günlerinde daimi olarak ısınmamızı sağlayan kombiler farklı sebeplerden dolayı bozulabilmektedir. Durum böyle olunca servisimiz hemen yardımınıza koşabilmektedir. Deneyimli, işinde uzman ekibimiz ile sorunu hemen çözüp kaldığınız yerden ısınmanızı sağlayabiliriz. Hem de bu hizmeti çok daha uygun fiyatlara yapabilmekteyiz. Küçükçekmece civarlarında oturuyor iseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana Küçükçekmece de sizlerin hizmetinde olan servisimiz piyasadan çok daha uygun fiyatlar ile çalışmaktadır. Bu sebep ile hem kısa sürede ulaşabilir hem de maliyeti yükseltmeden hizmet alabilirsiniz. Sorunlarınızı hemen çözer ister petek isterseniz de kombinizi hemen tamir edip kullanmanızı sağlayabiliriz. Evde kışın en çok kullanılan cihazı olan kombiler belli bir kullanımdan sonra mutlaka ki sorunlar çıkarmaya başlamaktadır. Bu takdirde servisimiz hemen hizmetinizdedir. İstediğiniz gün ve saat arayarak randevu aldığınız takdirde ekibimiz söyledikleri saatte orada olacak v tüm sorunları çözecektir. Hem kesenizi rahatsız etmeden hem de kısa sürede tüm işlemlerinizin çözüleceğinin garantisini servisimiz size vermektedir.

Küçükçekmece vaillant servisi, işinde uzman bir kadroya sahiptir. Bu sayede hem güvenilir hizmet vermekte hem de kombi ile ilgili tüm sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Servisimize telefon, internet aracılığı ile ulaşabilir ve sorunlarınızı uygun fiyata halledebilirsiniz. Kombinizde sorun olmasa bile bahar aylarında servis çağırıp bakım yaptırmanız soğuklarda bozulmasını engelleyecektir.