ZEYTİNBURNU VAİLLANT SERVİSİ

ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 602 04 04

Zeytinburnu vaillant servisi, İstanbul Zeytinburnu’nun tüm çevresinde hizmet veren, bir servistir. Servisimiz bünyesinde tüm kış kullandığınız kombilerinizin düzenli bakımları yapılırken arızaları ve ya sorunları da kısa süre de çözüme kavuşturulmaktadır.

Zeytinburnu vaillant servisi, tüm kış süresince kullandığınız kombilerin servislerini bakımlarını yapar ayrıca arızalarını da çok uygun fiyat ile ve garantili bir şekilde yapar. Servisimizin bu hizmeti ile 1 yıl boyunca işçilik ve cihaz garantisi alarak tamir yaptırabilirsiniz. Güven vermeyen servislere yaptırdığınız kombilerinizi de ilerleyen günlerde çok daha büyük ve maddi zarara yol açan arızalar olabilmektedir. Bu sebep çerçevesinde zeytin burnunda ki servisimizde yaptırdığınız kombilerinizde en küçücük bir sorun bile olsa hemen tekrardan gelip yapılabilmektedir. Kışın gelip çattığı havaların buz gibi olduğu bu günlerde kombileriniz ve kombi petekleriniz sabah öğlen demeden çalışmaya başladı bile. Arızalar ve ya küçük önemsenmeyeceğinizi düşündüğünüz sorunlar sürekli çalışan kombilerde mutlaka ama mutlaka görülecektir. En mantıklı hareket her sene bahar aylarında herhangi bir arıza olmasa bile kombinize rutin bakım yaptırmanızdır. Zeytinburnu vaillant servisi olarak biz, müşteri hakkını en üst düzeyde önemseyen, güvenilir ve işinde uzman bir kadro ile çalışan bir servis hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde çalıştığımız için herhangi bir sorun yaşamadan 7 /24 servisimizi arayabilir ve randevu alarak kombinizi veya kombi peteğinizi yaptırabilirsiniz. Eğer ki peteklerinizde de bir sorun yaşanıyor ise bu sorunları da servisimiz kısa sürede halledebilecektir. Karlı günlerde soğuk günlerde sürekli olarak durmaksızın çalışan kombilerinizin her türlü servis bakımlarınızın deneyimli bir kadro tarafından yapılmasını istiyor iseniz, Zeytinburnu vaillant servisini arayarak randevu alabilirsiniz.

Zeytinburnu dolayında ki herkesin arayabileceği bir mağaza olan servisimiz gece gündüz demeden hizmet vermektedir. Kullanmaktan dolayı tıkanan hortumları, sorun olan kombilerin hemen hepsi servisimiz tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Deneyimli kadrosu ile hep hizmetinizde olan servisimiz müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Vizyonu ve misyonu hep müşteri haklılığı üzerine kurulu olan servisimizde rahatlıkla randevu alabilirsiniz.